Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Стретч-плівка (стрейч плівка) для ручної і машинної упаковки

Стретч-плівка (стрейч плівка) для ручної і машинної упаковки

Стретч-плівка (стрейч плівка) для ручної і машинної упаковки

Стретч-плівка (стрейч плівка) для ручної і машинної упаковки

Стрейч плівка – це еластичний рулонний пакувальний матеріал, що має властивість розтягуватися і повертатися в колишній стан. Технічна стрейч плівка призначена для безпечної упаковки вантажів на піддонах або палетах. Упаковка виробляється шляхом обмотування (стягування) вантажу стрейч плівкою. Застосовується в різних галузях промисловості і торгівлі.

Стрейч-плівка (стретч-плівка) володіє незамінною здатність розтягуватися і потім стискається. Завдяки цій властивості при упаковці вантажів стрейч-плівка забезпечує надійну фіксацію вантажів на палеті або піддоні. Володіючи значною товщиною (10, 17, 20, 23мкм), стрейч-плівка може використовуватися для упаковки дуже важких і габаритних вантажів. Стійкість до механічних впливів, таким як проколи і продавлювання, а також висока міцність по відношенню до розривним зусиллям забезпечують надійний захист вантажу від вологи, пилу, забруднень і. т. д.

Стрейч-плівка прозорий матеріал, що полегшує складські роботи та комплектування замовлень для клієнтів. З допомогою стрейч-плівки виходить щільна упаковка, що запобігає несанкціоноване вилучення товару з сформованого і упакованого блоку.

Володіючи такими якостями, як невисока ціна, зручність використання, естетичний вигляд одержуваної упаковки, стрейч-плівка широко використовується для захисту товару від пошкоджень. Плівка стретч не вимагає великих зусиль при упаковці продукції і сприяє збільшенню швидкості пакувальних і навантажувальних робіт.

Стрейч плівка класифікується за такими типами упаковки:

Стрейч плівка для ручного пакування має невелику вагу рулону (1.5 - 4кг), і процес упаковки проводиться безпосередньо комірником. Стретч-плівка для машинного палетування має вагу рулону 9 - 15кг, де упаковка виробляється спеціальними пакувальними машинами.

Плівка класифікується за певними параметрами і має свою сферу експлуатації:

  • стандартна ширина ролика стрейч плівки: 500мм
  • намотування стретч плівки: будь-яка
  • товщина стрейч плівки: 15мкм, 17мкм, 20мкм, 23мкм
  • колір плівки стрейч: прозорий, чорний, напівпрозорий

Стрейч-плівка для ручного пакування може застосовуватися як для транспортної упаковки шляхом обмотки палет з покладеним на них товаром, так і для індивідуальної упаковки. У процесі обмотки застосовуються спеціальні диспенсери.

При виборі плівки для упаковки необхідно звертати увагу на довжину втулки (шпулі), на яку намотано полотно стрейч плівки.

Упаковка вантажів із застосуванням стрейч-плівки - сучасний і дуже поширений спосіб упаковки. Стрейч плівка, пропонована нашою компанією, характеризується високим рівнем прозорості і ступенем надійності.

Купити стрейч плівку в Харкові оптом дешево!

Купити якісну стрейч (стретч) плівку за найвигіднішими цінами на ринку пакувальних матеріалів. Гнучка система знижок! Гарантія якості! Безкоштовна доставка по Харкову! Доставка стрейч плівки по всій території України будь-якими зручними для Вас перевізниками!

Переконайтеся в бездоганності нашої роботи!