Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Армований, фольгований, алюмінієвий, термостійкий, гідроізоляційний, сантехнічний скотч

Армований, фольгований, алюмінієвий, термостійкий, гідроізоляційний, сантехнічний скотч

Армований, фольгований, алюмінієвий, термостійкий, гідроізоляційний, сантехнічний скотч

Наша компанія пропонує широкий вибір різних якісних, самоклеючих стрічок. Скотч армований, металізований, алюмінієвий, термостійкий, гідроізоляційний. Спеціальний скотч (стрепп) застосовується в будівельних, сантехнічних, пакувальних, малярних роботах.

Пакувальний скотч прозорий або коричневий (СТРЕПП) – це найбільш поширений вид клейкої стрічки, який широко застосовується для упаковки товарів, і є, незамінний при упаковці ящиків з картону. Компанія «MAVRUS» виробляє пакувальний скотч за індивідуальним замовленням з нанесенням на клейку стрічку логотипу, що дозволяє швидко ідентифікувати товар і підвищує інформативність упаковки, виділяючи його на полицях складу.

Сантехнічний (армований) - це найміцніший, гидростойкий і зносостійкий з усіх самоклеючих запропонованих Вам стрічок. Сантехнічний скотч використовують, як пакувальний у тому випадку, якщо упаковываемые ящики мають велику вагу. Сантехнічний (вологозахищений) скотч має темно-сріблястий колір.

Малярський скотч (КРЕПП) – це різновид самоклеючих стрічок на паперовій основі. Існує, термостійкий малярний скотч витримує температуру до 160 градусів. Алюмінієвий (фольгований) скотч - це клейка стрічка, в основі якої використовують алюмінієву фольгу, з подальшим нанесенням на неї акриловим клеєм. Найбільш термостійким є алюмінієвий скотч, він найбільш термоізоляційний і захищений від корозії.

Двостороння клейка стрічка (двосторонній скотч) служить швидким і надійним замінником клею, він має більш сильну клейову основу. Двосторонній скотч можна розділити на три основних види:

PP - скотч двосторонній на поліпропіленовій основі. Цей скотч покритий з двох сторін клейовим шаром з каучуку із захисним шаром паперу з силікону.

PVC - скотч на тканинній основі. Є аналогом армованого скотча, складається з тієї ж основи але, більш міцний через армування стеклотканевыми волокнами, замість тканинних.

Дзеркальний скотч на тканинній основі – це найрідкісніший вид клейкої стрічки. Завдяки своїй особливості замінює собою клей, цвяхи і навіть шурупи. Збільшена товщина дозволяє застосовувати скотч на шорстких і нерівних поверхнях, відмінно кріпиться до металу і дереву, використовується при будівництві.

Купити скотч алюмінієвий, фольгований, двосторонній, гідроізоляційний, термостійкий в Харкові, Києві, Сумах, Полтаві, Дніпропетровську, Луганську, Херсоні. Скотч металізований, алюмінієвий, сантехнічний, гідроізоляційний у Вінницю, Житомир, Черкаси, Хмельницький, Рівне, Львів, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ.

Тільки у нас Ви зможете придбати якісний алюмінієвий скотч, (фольгований) скотч оптом і в роздріб за найвигіднішими цінами на ринку. Гнучка система знижок! Гарантія якості! Безкоштовна доставка по Харкову! Доставка алюмінієвого, сантехнічного скотчу по всій території України будь-якими зручними для Вас перевізниками!