Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Двошарова повітряно-бульбашкова плівка (пупирчата, бульбашкова, пупырка).

Двошарова повітряно-бульбашкова плівка (пупирчата, бульбашкова, пупырка).

Двошарова повітряно-бульбашкова плівка (пупирчата, бульбашкова, пупырка).

Двошарова повітряно-бульбашкова плівка – це сучасний матеріал, що виготовляється з поліетилену високого тиску. Також повітряно-бульбашкову плівку називають повітряно-бульбашкова плівка, бульбашкова плівка, пупырка, пупирчата плівка. Повітряно-бульбашкова плівка являє собою гладку поліетиленову плівку з розташованими на ній пухирцями, заповненими повітрям. Бульбашки утворюються за рахунок приварювання на плоску плівку спеціально отформированную підкладку. Це забезпечує збереження захисних властивостей двошарової повітряно-пухирчастої плівки у разі пошкодження окремих бульбашок при різанні плівки або під впливом небажаних факторів у процесі транспортування. Діаметр і висота бульбашок можуть бути різними в залежності від необхідних властивостей і області застосування.

Основний показник для повітряно-бульбашкової плівки ― так звана граматура. Граматура це кількість поліетилену в грамах, що використовується для виготовлення одного квадратного метра плівки-пупырки. Граматура або щільність плівки вимірюється в грамах на квадратний метр і визначає величину допустимого навантаження на плівку. Чим вище щільність бульбашкової плівки, тим більший вона має міцність і, відповідно, велике навантаження може витримати. Ще одним важливим параметром повітряно-бульбашкової плівки є висота бульбашок. Від висоти бульбашок залежить така важлива споживча характеристика бульбашкової плівки, як товщина.

Завдяки своїй структурі повітряно-бульбашкова плівка відмінно захищає упаковані в неї вироби від ударів, трясіння і інших механічних впливів. Шар повітряних бульбашок, присутній в плівці-пупырке, є прекрасним амортизатором. Так як міститься в бульбашках повітря погано проводить тепло, то повітряно-бульбашкова плівка володіє високими теплоізоляційними властивостями. Двошарова повітряно-бульбашкова плівка вдало поєднує в собі такі якості, як міцність, еластичність, стійкість до негативних атмосферних впливів. Воздушно-пузырьковая пленка нетоксична, это дает возможность упаковывать в неё продукты питания, медицинские товары и другие изделия, непосредственно контактирующие с кожей человека. Воздушно-пузырьковая пленка обладает неплохими звукоизолирующими свойствами и может применяться для защиты от акустических воздействий.

Воздушно-пузырьковая пленка имеет чрезвычайно широкую сферу применения. Использование воздушно-пузырьковой пленки оправданно в случаях, когда требуется надёжная защита от ударов, сдавливания, вибрации, царапин, влаги, загрязнений, нежелательных тепловых воздействий.

Основними областями застосування повітряно-бульбашкової плівки в промисловості є упаковка меблів, виробів радіоелектронної та електротехнічної промисловості, інших крихких і легкобьющихся товарів. Повітряно-бульбашкова плівка застосовується в якості упаковки виробів з кераміки, порцеляни, кришталю. У бульбашкову плівку упаковують скляні вироби, дзеркала ― така упаковка надійно захищає їх від ударів, відколів і подряпин. Повітряно-бульбашкова плівка є поширеним матеріалом для пакування сувенірної та рекламної продукції, DCD і CD дисків, годин, антикваріату, картин. Завдяки нешкідливості для людини повітряно-бульбашкова плівка застосовується для упаковки харчових продуктів, медикаментів, медичних інструментів і устаткування. З використанням повітряно-бульбашкової плівки упаковуються іграшки та інші дитячі товари. Повітряно-бульбашкова плівка використовується при перевезенні крихких вантажів як прокладочний матеріал і набивальної матеріал.

Повітряно-бульбашкова плівка ― універсальний пакувальний матеріал, що використовується в різних галузях торгівлі та промисловості, який володіє унікальним поєднанням характеристик і при цьому недорогий, екологічно безпечний і зручний у використанні.

Купити повітряно-бульбашкову плівку в Україні з доставкою пупырки в будь-яке місто країни!

Переконайтеся в бездоганності нашої роботи!