Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Особливості при виборі постачальника стрейч плівки, пакувальних матеріалів

Особливості при виборі постачальника стрейч плівки, пакувальних матеріалів

Особливості при виборі постачальника стрейч плівки, пакувальних матеріалів

Компанія "MAVRUS" вітає всіх Українців з наступившим 2016 роком! Бажаємо Вам перш за все здоров'я і фінансового благополуччя! У новому році на нас всіх чекає дуже багато роботи і найголовніше яскравих успіхів. Всі співробітники нашої компанії стрімко набирають необхідний досвід у своїх напрямках, що радує і дає сили йти вперед. Головним чином хочемо відзначити зростання конкуренції на ринку пакувальних товарів. Звичайно, поява нових виробників це добре, але не завжди кількість дорівнює якості. Переважна більшість торговців пакувальними матеріалами є перекупниками (стрейч плівок, скотч стрічок) не мають навіть власних перемоточных верстатів, і складських приміщень.

Такі організації зовсім не переживають за якість пропонованої продукції і не цікавляться походженням товару. У гонці за прибутком в конкурентній боротьбі перекупники часто використовують брехливі аргументи якості "своєї" продукції. Головним чином обман криється у вазі картонній втулки, так як за стандартами вона важить 400-450 грам, а не 600-700 як у фіктивних виробників. Виходячи з цього виходить що Ви платите не за стртч-плівку, а за картон який не використовується в упковке своєї продукції взагалі ніяк. Виходить, що продавець економить мінімум 200 грам плівки на кожному рулоні, що в свою чергу обходиться Вам в 100-120 гривень на одній упаковці стрейч плівки (12 рулонів).

Не менш важливим є якість самої стретч плівки. Саме сумнівне походження плівки значно відбивається на її технічні характеристики. Продавці пропонують вторинну стрейч плівку яка не володіє рядом характеристик притаманних виключно якісному матеріалу з первинної сировини. Стретч ― плівка-це дивовижний пакувальний матеріал, який знайшов саме широке застосування в сфері транспортування і зберігання товару не має гідних аналогів.

Наша компанія вже більше семи років виробляє і реалізує тільки якісну пакувальну стрейч плівку в рулонах від 1.6 кг до 3.5 кг для ручної упаковки (ручне паллетування) і 10 – 15 кг для машинного палетування. Стретч плівка має три основні характеристики ― це її микронность, кількість шарів полотна стрейч плівки, ширина рулону. Головними позиціями стретч-плівки є рулони 17, 20, 23 мікрон з шириною бобіни 500 мм. Прозорий стрейч найпоширеніший і зручний у використанні. Якщо на полицях Вашого складу зберігається безліч різного товару, то буде логічно упаковувати його в прозору стретч плівку для того щоб працівники складу могли легко і швидко знайти необхідну позицію серед усього асортименту. Чорний стрейч дозволяє так само швидко і надійно запакувати товар, але під непрозорим полотном стрейчу Ви не маєте можливості швидко знайти необхідну позицію серед великого асортименту. Головною перевагою чорною СТРЕТЧ ― ПЛІВКИ є її непрозорість. Якщо Ви користуєтеся послугами перевізників, тоді Вам вкрай необхідна чорна стретч плівка так як вона вбереже товар від пошкоджень при транспортуванні і збереже конфіденційність.

Купити якісну стрейч плівку в Харкові і всієї території України Ви можете оформивши замовлення на нашому сайті або купити стрейч плівку зателефонувавши по кожному з вказаними номерами телефону. Наші менеджери швидко і професійно підберуть для Вас всі необхідні товари, нададуть знижку, обговорять терміни та умови доставки стрейч плівки на Ваш склад!

Гарантія якості! Безкоштовна доставка! Гнучка система знижок!