Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Пакувальні матеріали і ручне обладнання для надійної і якісної упаковки

Пакувальні матеріали і ручне обладнання для надійної і якісної упаковки

Пакувальні матеріали і ручне обладнання для надійної і якісної упаковки

Пакувальні матеріали і ручне обладнання для надійної і якісної упаковки

Сьогодні ми поговоримо про упаковці та обладнання для пакування. У нашому інтернетмагазині пакувальних матеріалів "УПАКОВКА-МАВРУС" представлений повний асортимент пакувальних матеріалів і всілякого ручного обладнання для упаковки. Кожен працівник складу регулярно стикається з пошуком якісних матеріалів таких як стрейчплівка, скотч, повітряно-бульбашкова плівка, поліпропіленова стрічка і.т.д. Саме наша компанія на протязі багатьох років продовжує боротися за якість своєї продукції, доказом  чого є велика кількість вдячних клієнтів по всій території України.

Багато склади не обладнані часом самими необхідними інструментами для якісного і швидкого робочого процесу. Одним із найбільш простих, але необхідних інструментів є розмотувач для скотча, або диспенсер для стрейчу. Мізерна ціна розмотувача виправдовує себе у перший день роботи, дозволяючи швидко і головне економно використовувати пакувальний скотч.

В процесі упаковки поліпропіленової стрічкою самим зручним і вигідним є комбіноване пристрій, що дозволяє одним інструментом виробляти весь процес упаковки бандажными п/п стрічками. Пристрій призначений для натягування стрічки, установки і затиску сталевий скріпи з подальшим відрізу стрічки від бобіни. Для якісної упаковки гофра-ящиків пропонуємо Вам пластикові захисні куточки овальної і прямокутної форми. Захисний куточок дозволить зберегти кути коробки цілими і не пом'ятими, зрадивши упаковці вид дорогого, якісно і надійно упакованого товару.

Самим необхідним пакувальним матеріалом залишається полотно повітряно-пухирчастої плівки. Цей простий але незамінний пакувальний матеріал завжди знайде своє застосування на будь-якому виробництві або складі. Бульбашкова плівкаце надійний, практичний і недорогий пакувальний матеріал. Будь-який вантаж або товар упакований у бульбашкову плівку завжди збереже його в повній схоронності.

Купити стрейч плівку від 1,5 до 3,5 кілограм в одному рулоні з щільністю 17, 20, 23 мікрон за найбільш вигідними цінами в Україні! Доставка стрейч плівки будь-якими зручними для Вас перевізниками! Оплата при отриманні або на банківську карту! Гнучка система знижок! Гарантія якості!

Переконайтеся в бездоганності нашої роботи!