Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Купити пакувальну стрічку поліпропіленову (стрічка бандажна, стрепінг стрічка) за оптовими цінами в Харкові від компанії "МАВРУС"

Купити пакувальну стрічку поліпропіленову (стрічка бандажна, стрепінг стрічка) за оптовими цінами в Харкові від компанії "МАВРУС"

Купити пакувальну стрічку поліпропіленову (стрічка бандажна, стрепінг стрічка) за оптовими цінами в Харкові від компанії "МАВРУС"

Купити ленту поліпропіленову пакувальну (стрічка бандажна, стрепінг стрічка) за оптовими цінами в Харкові від компанії "МАВРУС".

 Поліпропіленова пакувальна стрічка (ПП стрічка), являєся простим і недорогим матеріалом для  якісної упаковки Вашого товару. Часто вантажі бувають неправильної форми або не стандартних габаритів. На допомогу Вам поспішає поліпропіленова стрічка з зручним і надійним кріпленням у вигляді дротяної пряжки або сталевий скріпи. Для фіксації бандажної стрічки пряжкою Вам не потрібен додатковий інструмент (натягувач, кліщі або комбіноване пристрій), а всього лише фізичне зусилля Ваших рук і спритність пальців. Для кріплення сталевий скобою, скріпою буде потрібно додатковий інструмент який можна купити в нашому інтернет магазині «mavrus.com.ua».  

 Поліпропіленова, пакувальна, бандажна  стрічка виготовляється з високоякісної полімерної сировини з застосуванням імпортного обладнання та найсучасніших технологій, що дозволяє у свою чергу застосовувати бандажну стрічку з використанням ручних, напівавтоматичних і автоматичних пакувальних верстатах.

 Поліпропіленова стрічка незамінна для стійкого закріплення різних видів товару на піддонах, вона має характеристики, які можна порівняти  тільки зі сталевою стрічкою. Якщо розглядати такий матеріал, як поліестер або поліетилентерефталат, то він перевершує метал по еластичності, економічності і стійкості до навантажень, а також хімічного впливу. 

 Найбільш затребувані розміри поліпропіленової стрічки в даний час:

  - 09055 - 100кг - 3,5 км

- 12060 - 150кг - 3.0 км

- 12080 - 180кг - 2,5 км

- 16060 - 200кг - 2,0 км

- 16080 - 250кг - 1,5 км

- 16100 - 300кг - 1,3 км

- 19090 - 350кг - 1,0 км

Де перші дві цифри у маркуванні це ширина (09-12-16-19мм) інші три щільність (0,55-0,60-0,80-1,00 мм)

 Поліпропіленова стрічка, стрепінг стрічка, дає можливість безпечного транспортування таких виробів, як меблі, побутова техніка, предмети мистецтва, дзеркала, з її допомогою упаковка надійно закріплюється і захищає вантаж протягом усього часу його зберігання та транспортування. Одна з важливих особливостей поліпропіленової стрічки – це її здатність розтягуватися, не змінюючи своєї ширини.

Одним із значущих переваг бандажної стрічки є те, що вона не входить у хімічну взаємодію з продукцією, яку скріплює.

  Поліпропіленовою стрічкою найчастіше обмотують, упаковують вантаж за допомогою автоматів або напівавтоматів, ручних інструментів (натягування, кліщів та інших комбінованих пристроїв) значно збільшується продуктивність, забезпечується більша надійність кріплення вантажу на піддоні. Міцність шва гарантується металевою пряжкою або скобою (основою).

  Компанія "МАВРУС" пропонує всі супутні товари до поліпропіленової стрічки (стрепінг стрічка). Наприклад Ви зможете придбати такі інструменти як: натягувач, кліщі і інші комбіновані пристрої, а також скоби, скріпи, пластиковий куточок, пряжка. Купити пакувальну Стрічку поліпропіленову (стрічка бандажна, стрепінг стрічка) у Харкові з безкоштовною доставкою при замовленні від 2-х бобін можна в інтернет – магазині від компанії «МАВРУС». Також можлива доставка по всій Україні службами перевезення вантажів.