Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530

Купити скотч з логотипом Вашої компанії

Купити скотч з логотипом Вашої компанії

Купити скотч з логотипом Вашої компанії

    Якщо Ви шукайте де можна дешево купити брендований скотч в Україні, високої якості компанія "МАВРУС" з радістю допоможе Вам. Для чого ж потрібен логотипный скотч або як його ще називають брендований скотч, це вигідне вкладення коштів, насамперед у рекламу вашого бізнесу, адже на ньому можна розмістити назву вашої компанії, адресу сайту вашої фірми або компанії, а також вказати контактні телефони і навіть, якщо замовник втратить Ваш контактний телефон і в нього залишиться товар який він замовив у Вас упакований логотипным скотчем, він з легкістю отримає контактну інформацію та зв'яжеться з вами.

  Брендований скотч за кращою ціною в Харкові можна купити в компанії "МАВРУС", різної ширини 48мм або 72мм це найбільш затребувана ширина логотипного скотчу, намотування різного метражу, також здійснюється під замовлення, але найпоширеніша 100, 200, чи 300 метрів.

Купити логотипный скотч оптом в Україні, міцний, щільний, пакувальний за кращою ціною в Харкові, можна в компанії "МАВРУС". Не варто забувати, що сфери застосування скотча дуже великі, будь-яку продукцію чи то ящик, мішок або інший спосіб упаковки можна обгорнути вашою рекламою у вигляді логотипного скотча.

  Мінімальне замовлення скотч з логотипом, або брендований скотч становить 72 шт (в ящику 36 штук).  Терміни виготовлення становлять від 7 до 12 днів, у залежності від завантаження виробничої лінії з виробництва скотча в Харкові.

  Досвідчені менеджери допоможуть Вам з вибором всіх параметрів логотипного скотчу та оформленням заявки.

  Компанії "МАВРУС" постачальник логотипного скотчу по всій Україні, відправлення здійснюється службами перевезення вантажів. Доставка брендованого скотчу по Харкову безкоштовно.