Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530

Купити чорну, кольорову стрейч плівку в Харкові

Купити чорну, кольорову стрейч плівку в Харкові

Купити чорну, кольорову стрейч плівку в Харкові

Супер пропозиція для інтернет магазинів від компанії "МАВРУС", пропонуємо Вам купити чорну або кольорову стрейч плівку в Україні за найкращою ціною. Наша компанія є виробником стрейч плівки чорної, відмінної якості з первинної сировини. Стрейч плівка виготовляється з гранул, які є первинною сировиною та надають стрейч плівці ряд необхідних властивостей, для надійного і економічного пакування вашої продукції, а чорний колір стрейчу дозволяє приховати вміст вантажу від сторонніх очей. Наша чорна стрейч плівка володіє такими властивостями як:

-хороша тягучість (а це економія грошей)

- відмінні властивості клейкості (надійно захистить Ваш товар, від різного роду кліматичних і механічних впливів)

-не залишає слідів на вашому товарі

-піддається вторинній переробці

У компанії "МАВРУС" можна купити чорну стрейч плівку, за найкращою ціною в Харкові відмінної якості дешево. На літній період на чорну стрейч плівку проходить АКЦІЯ для інтернет-магазинів України, вашій увазі на сайті компанії представлена акційна позиція чорної стре плівки, яка володіє такими параметрами:

Стрейч плівка чорна 200мет-20мкм - 500мм (намотка, щільність, висота рулону).

Важливо звернути увагу що одного шару стрейч плівки чорної щільністю 20 мкм, достатньо щоб ваш вантаж не було видно крізь стрейч плівку. Сфери застосування чорної стрейч плівки це звичайно ж, в першу чергу інтернет магазини, з найрізноманітнішою продукцією, починаючи від косметики, закінчуючи дорогими смартфонами. Завдяки чорному кольору і захисним властивостям стрейч плівки, Ваш товар під надійним захистом, а з урахуванням того, що не у кожного перевізника або вантажника під рукою знайдеться чорна стреч плівка, ви відразу помітите якщо ваша посилка була розкрита, Ви отримуєте відмінно упакований товар за невеликі гроші.

Оптом в Україні чорну стрейч плівку можна придбати в компанії "МАВРУС", при оптових покупках передбачена система знижок і не забувайте про літню АКЦІЇ. На сайті компанії "МАВРУС" представлені тільки актуальні ціни, які щодня оновлюються. Постійним клієнтам компанії, передбачені додаткові знижки. Купити чорну стрейч плівку в Харкові, з безкоштовною доставкою по Харкову, при замовленні від однієї упаковки (6 рулов) можна в компанії «МАВРУС». Також можлива доставка по всій

Україні службами перевезення вантажів!