Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Відмінне цінове рішення, купити поліпропіленову бандажну стрічку в Україні від компанії "МАВРУС".

Відмінне цінове рішення, купити поліпропіленову бандажну стрічку в Україні від компанії "МАВРУС".

Відмінне цінове рішення, купити поліпропіленову бандажну стрічку в Україні від компанії "МАВРУС".
Відмінне цінове рішення, купити поліпропіленову бандажну стрічку в Україні від компанії "МАВРУС".
Наша компанія є одним з найбільших постачальників бандажної стрічки в Україні. Ми є виробником поліпропіленової стрічки Ви сможите надійно і вигідно купити за найвигіднішою ціною оптом у Харкові і Україні поліпропіленову бандажну стрічку шириною 9мм,12мм,16мм і 18мм різної щільності, так як білого і сірого кольору.
Також є весь спектр необхідного інструменту для роботи з бандажної стрічки, такого як:
-комбінований пристрій
-натягувач
-кліщі
-ножиці для відрізки бандажної стрічки
Також представлені матеріали для кріплення бандажної стрічки такі як:
-скоби (для обтискача з допомогою кліщів)
-пряжка (для натягу ПП стрічки вручну).
Таким чином у нас Ви знайдете повний асортимент товарів для надійної упаковки вантажу з допомогою бандажної стрічки, всі товари відмінної якості за найкращою ціною в Україні.
Поліпропіленова стрічка - це незамінний пакувальний матеріал для обв'язки і кріплення вантажів, різних габаритів і ваги. Бандажна стрічка знайшла своє застосування на складах, різних виробництвах і звичайно ж при транспортуванні вантажів. Визначитися з вибором бандажної стрічки, інструменту для її використання і відповідних видатків, Вам завжди допоможуть наші
досвідчені менеджери, для оформлення замовлення. Вам достатньо зателефонувати по одному з телефонів, вказаних на сайті компанії "МАВРУС".
Перед обв'язкою вантажу бандажної стрічки, якщо є необхідність захисту вантажу від пилу і вологи, можна упакувати в палетні стрейч плівку, яку також можна купити в компанії "МАВРУС", кращим за оптовими цінами України, гарною щільності з первинної сировини.
Замовлення відправляються до 11 годин кожен день, одне з правил нашої компанії це робота для людей, швидко, якісно і за кращою ціною на ринку упаковки серед усіх постачальників і виробників упаковки.
Купити поліпропіленову стрічку (бандажну стрічку) у Харкові, з безкоштовною доставкою по Харкову, при замовленні від з-х бухт можна тільки в компанії "МАВРУС". Також працює доставка пакувальних матеріалів таких як скотч, стретч плівка, поліпропіленова стрічка по всій Україні службами перевезення вантажів.