Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Купити чорну стрейч плівку в Україні від компанії "МАВРУС"

Купити чорну стрейч плівку в Україні від компанії "МАВРУС"

Купити чорну стрейч плівку в Україні від компанії "МАВРУС"
Купити чорну стрейч плівку в Україні від компанія "МАВРУС".
Пропонуємо співпрацю дилерам і Інтернет магазинів України, у нас Ви можете купити Чорну стрейч плівку за кращою ціною в Україні та в найкоротші терміни. Акція на чорну стрейч плівку 200метров-20микрон-500мм триває до кінця серпня 2017р. У нашій компанії кращу якість і кращі ціни в Україні, на пакувальний товар, такої як: стрейч плівка пакувальна і скотч.
Виробнича компанія "МАВРУС", виготовляє надійний, відмінної якості чорну стрейч плівку, виключно з первинної сировини, на новітньому обладнанні, завдяки цьому досягаються такі якості як: клейкість і тягучість чорної стрейч плівки. Дотримуючись при виробництві чорної стрейч плівки хорошу щільність 20 мікрон і використання хорошої фарби від імпортних виробників, плівка повністю приховує Ваш товар від сторонніх очей і не залишає слідів на упаковці.
Компанія "МАВРУС", піклується про довкілля і екології, наша стрейч плівка піддається вторинній переробці. Завдяки чорній стрейч плівки ваші дорогі товари будуть приховані від сторонніх очей. Найбільш затребувана чорна стрейч плівка в інтернет магазинах котрі займаються гаджетами (телефонами та іншими електронними пристроями), а також в інтернет магазинах косметики.
Купити оптом в Україні чорну стрейч плівку можна в компанії "МАВРУС".
Оптовим клієнтам передбачені додаткові знижки та вигідні умови поставки. Наші ціни завжди актуальні і мінімальні, чорна стрейч плівка в наявність на складі, працюємо по всій Україні. Купити чорну стрейч плівку в Харкові, з безкоштовною доставкою по Харкову, при замовленні від
однієї упаковки (6 рулов) можна в компанії «МАВРУС». Також можлива доставка по всій Україні службами перевезення вантажів.