Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Купити пакувальний скотч 100, 200, 300 метрів у Харкові від виробника оптом і вроздріб, від одного ящика в компанії "МАВРУС".

Купити пакувальний скотч 100, 200, 300 метрів у Харкові від виробника оптом і вроздріб, від одного ящика в компанії "МАВРУС".

Купити пакувальний скотч 100, 200, 300 метрів у Харкові від виробника оптом і вроздріб, від одного ящика в компанії "МАВРУС".

    Купити пакувальний скотч 100, 200, 300 метрів у Харкові від виробника оптом і вроздріб, від одного ящика в компанії "МАВРУС".
Компанія "МАВРУС", більше шести років виробляє високоякісний пакувальний скотч в Україні.
Запорука нашого успіху в першу чергу в якісному імпортній сировині і хорошому обладнання, ми не економимо на компоненетах і якості тому на виході отримуємо кращий пакувальний скотч в Україні.
Наша компанія виробляє найбільш затребуваний пакувальний скотч з шириною стрічки 45мм і широкий пакувальний скотч з шириною 72мм. Крім ширини скотчу важливим параметром є його щільність (микронность). Пакувальний скотч може бути стандартної щільності 38, 40 мікрон і щільний 45, 50, 55 мікрон. Щільний пакувальний скотч краще виявляє себе в холодну погоду, за рахунок того, що шар клею більше, також більш щільним скотчем краще упаковувати важкі коробки і посилки, побутову техніку та меблі. Щільність стрічки такого скотчу вище і він міцніше стандартного.
Купити якісний і недорогий пакувальний скотч в Україні, за найкращими цінами, різної намотки у виробника від компанії виробника "МАВРУС".
У нашій компанії представлений величезний асортимент пакувального скотчу як для складу, так і для офісу.
Купити дешевий пакувальний кольоровий скотч в Україні від виробника це реально, так наш пакувальний скотч і дешевий та якісний це досягається, завдяки тому, що компанія "МАВРУС", повністю здійснює процес виробництва пакувального скотчу і проводить дуже строгий відбір вихідної сировини, а також тестується кожна готова партія пакувального скотчу.
Вироблений нами пакувальний скотч, є еталоном якості в Україні! Наша виробнича компанія, запрошує до співпраці крупні склади і служби перевезення вантажів, ми готові радувати наших постійних клієнтів гнучкою системою знижок.
Звернувшись за скотчем пакувальним в компанію "МАВРУС", Ви отримаєте чудову якість, найкоротші терміни виконання поставки замовлення і кращий сервіс, ви можете оформити заявку на пакувальний скотч за пару хвилин, достатньо зателефонувати на будь-який з телефонів, вказаних на сайті нашої виробничої компанії mavrus.com.іа.
Компетентний фахівець, допоможе з вибором кращої позиції, ідеально підходить під Ваші потреби.
Купити пакувальний скотч з намотуванням 100 метрів, 200 метрів, 300 метрів в Харкові, з безкоштовною доставкою по Харкову, при замовленні від 1-го ящика (48штук), можна в компанії «МАВРУС». Також можлива доставка по всій Україні службами перевезення вантажів.