Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • mavrus.com.ua
  • Статті
  • Купити пакувальний скотч дешево, оптом від виробника в Україні, компанії "МАВРУС"

Купити пакувальний скотч дешево, оптом від виробника в Україні, компанії "МАВРУС"

Купити пакувальний скотч дешево, оптом від виробника в Україні, компанії "МАВРУС"

  Купити пакувальний скотч дешево, оптом від виробника в Україні, компанії "МАВРУС"
Наша компанія виробляє найкращий скотч в Україні, наш пакувальний скотч поєднує в собі високу якість, при відносно дешевою ціною. Пакувальний скотч, вироблений компанією "МАВРУС", вже давно займає лідируючі позиції на ринку України. Найбільш популярні намотування пакувального скотчу 100, 200, 300, 500 метрів намотування при стандартній ширині стрічки 45 мм. Також, є два різновиди пакувального скотчу:
- стандартної щільності 38, 40, 42 мікрон
- щільний 45, 50 мікрон
Наші фахівці підберуть необхідний пакувальний скотч, для найбільш раціональної упаковки, Ваших товарів і вантажів. Пакувальний скотч розфасований в ящики по 48 штук, при намотуванні 100, 200, 300 метрів (дрібний і середній бізнес) і по 36 штук при намотуванні пакувального скотчу 500 метрів (частіше використовується у виробничих цілях). Компанія "МАВРУС" поставляє пакувальний скотч по всій Україні, кращим за оптовими цінами. Наші клієнти отримують пакувальний скотч в найкоротші терміни, за найкращими цінами в Харкові.
Наш пакувальний скотч не замінний помічник на будь-якому складі і службі перевезень вантажів. Компанія "МАВРУС", також є виробником широкого скотчу 72 мм і намотуванням 100 метрів. Для виготовлення пакувального скотчу, ми використовуємо тільки найкращу сировину, із застосуванням відмінного шару, що клеїть, на якісне імпортне обладнання.
Купити пакувальний скотч за доступними цінами, оптом у Харкові в нашій сучасної виробничої компанії "МАВРУС". У нашій особі Ви знайдете кращого постачальника і партнера на довгі роки. Виробнича компанія "МАВРУС", лідер в Україні за постачання пакувальних матеріалів. Купити пакувальний скотч дешево в Харкові, з безкоштовною доставкою по Харкову, при замовленні від одного ящика
(48 штук) можна в компанії «МАВРУС». Також можлива доставка по всій Україні службами перевезення вантажів.

Гарантія якості! Гнучка система знижок! Безкоштовна доставка по Харкову!