Кошик
105 відгуків
Упаковочные материалы и оборудование
+380958022100
+380636154530
  • 1
  • 2

Плівка для теплиць і парників ТМ "СОЮЗ"

Плівка для теплиць і парників ТМ СОЮЗ

Компанія "МАВРУС" пропонує якісну плівку для теплиць. Характерністю тепличного господарства є вирощування аграрних культур в будь-яку пору року і при будь-яких погодних умовах.
Найпоширенішим і вдалим матеріалом для укривання парників і теплиць є теплична плівка, яка виготовляється з міцного поліетилену. Даний вид поліетиленової тепличної плівки розроблено з урахуванням усіх вимог, необхідних для ефективного і тривалого використання.
Теплична плівка СОЮЗ є лідером по виробництву тепличної плівки екстра класу, яка має тришарову структуру і розрахована як для парників, так і для великих теплиць.
Компанія "СОЮЗ" одна з перших, яка почала виробництво тепличної плівки на території України. На сьогоднішній день з якістю тепличної плівки СОЮЗ виготовленої компанією "МАВРУС" можуть конкурувати тільки світові лідери по виробництву поліетиленової плівки.
У свої якісні характеристики теплична плівка містить спеціально розроблені нешкідливі і екологічно чисті добавки, які сприяють значному підвищенню експлуатаційних властивостей.
В основний склад тепличної плівки СОЮЗ додається спеціально розроблена нешкідлива добавка – світлостабілізатор. Даний вид добавки сприяє захисту молекулярної структури тепличної плівки від руйнування, яке найчастіше настає від негативного впливу сонячного ультрафіолету.
Стабілізатор, це речовина, яка додається в тепличну плівку, здатний захистити тепличну плівку від впливу ультрафіолетового випромінювання протягом тривалого періоду експлуатації. Саме ця добавка (стабілізатор) дозволяє сформувати в теплиці або парнику необхідний мікроклімат в якому утворюється температура на 3 ― 5 градусів вища, ніж у навколишньому середовищі.
На сьогоднішній день в Україні однією з найбільш популярною і затребуваною стабілізованої плівкою для теплиць і парників є теплична плівка СОЮЗ, яка за своїм якісним і профільним характеристиками задовольнить будь-якого покупця.
Теплична плівка Союз проводиться у форматі рукава або напіврукава. Ширина розвороту плівки може становити від 2 до 6 метрів, товщина – від 60 до 200 мкм. Теплична плівка випускається в жовтому кольорі.
Вся теплична плівка виробляється суворо ГОСТ 10354-82, з поліетилену високого тиску шляхом екструзії. Завдяки механізму обертання видувної голівки екструдера, забезпечується рівномірна товщина по всій ширині плівкового рукава
Крім класичної тепличної плівки Союз, ми також пропонуємо придбати одношарову плівку для теплиць Союз Полигрин. Виробничі показники плівки Союз Полигрин аналогічні з плівкою СОЮЗ: товщина 80-200 мкм, формат рукав або напіврукав, шириною від 2 до 6 метрів в розвороті.
Вся теплична плівка виготовляється згідно ГОСТ 10354-82.

Специфікація тепличної плівки СОЮЗ:

  1. Еластичність, міцність і прозорість;
  2. Стійкість до УФ-випромінювання, не менш  4-х сезонів;
  3. Паро - і водонепроникність;
  4. Утримання тепла всередині теплиці;


Теплична плівка СОЮЗ Полигрин:

  1. Товщина тепличної плівки: 120 (мкм);
  2.  Ширина рулону тепличної плівки: 6 м. 
  3.  Довжина рулону тепличної плівки:  50 м.
  4. Вага: 32 кг.

Купить Тепличную пленку Союз в Украине, Вы можете позвонив по телефону указанному на сайте, сделать заказ через интернет магазин сайта или сделать заказ у нашего официального партнера  в интернет магазине http://mavrus.com.ua/, выбрав раздел Тепличная пленка Союз.
Покупая Тепличную пленку Союз у нашей компании "МАВРУС", Вы получаете гарантию качества, высокое сервисное обслуживание, бесплатную доставку и лучшую цену по сравнению с другими компаниями. 

Компанія MAVRUS здійснює доставку тепличної плівки по всій території України будь-яким зручним для Вас перевізником. Оплата при отриманні або на карту банку. 
Купити тепличну плівку Союз  Ви так само можете шляхом самовивозу в місті Харкові, попередньо уточнивши з менеджером час Вашого візиту і наявність товару на складі.  

Основні характеристики тепличної плівки
Виробник   СОЮЗ
Країна виробник Україна
Матеріал покриття Теплична плівка, плівка для парників
Товщина плівки 60мкм, 120мкм, 150мкм, 200мкм
Ширина рукава 300.0 см
Ширина плівки в розвороті 600.0 см
Кількість метрів в рулоні 50.0 м
Вага 32.0 кг